Başkan'dan Mesaj

MUŞ İLDER BİR İYİLİK HAREKETİDİR. 

  İlmek ilmek işlenen iyilik halkalariyla çocuk, gençlik projeleri; fakir ve muhtaçlara yardımlarının ülke dışına kadar ulaşan ve her gün büyüyen sosyal yardım projeleriyle bir iyilik hareketi olan MUŞ İLDER siz değerli dost ve hemşerilerimizin destekleriyle büyümeye hamdolsun devam ediyor.

Emek,ömür ve gönül verenlerin katkilariyla bizlere tevdi edilen emanetleri; tecrübe, kurulduğu günden bugüne, aktif görevlerimizle oluşan dernek hafızamızla; yeni seçilen yönetimimizin heyecan ve gayretiyle; üzerine biraz daha koyarak iyiliğe ve hayra dair bu güzellikleri inşaallah büyütmeye kararlıyız.

İnanmış yüreklerle çok kısa bir zamanda bu çatı altında hayata geçirdiğimiz çok kıymetli projeler oldu. Bunları tek tek anlatmaya sayfamız yetmez. İyiye, doğruya ve güzele dair her öneri  "İNSAN" yükünü yüklenerek yönünü degerlerine çevirmiş adına "İYİLİK HAREKETİ" demiş derneğimizin bu kutlu yürüyüşünde projeksiyonu olacaktır.

İnsanların yaşamlarını kolaylaştırmak,onların hayatlarına dokunan, onları kucaklayan,kuşatan faaliyetlerimizle her zaman beraber olacağımız güzel günlerin birlik ve beraberlik içerisinde yaşanması dileklerimizle...


Mehmet Akif BİNGÖL

         Muş İlder 

Yönetim Kurulu Başkanı